Nabídka práce Obchodní zástupce -

S novou nabídkou práce Obchodní zástupce () v obci (okres Pelhřimov) přichází na pracovní trh ke dni 12.05.2022 firma - zaměstnavatel MEVA-TEC s.r.o. (62742051, ). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za (jedna směna) je přinejmenším 27000 Kč hrubého.


Další nabídky práce Pelhřimov

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Obchodní zástupce
Úvazek:
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.06.2022
Mzda:
27 000 až 33 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Obchodní zástupce pro celý sortiment katalogového zboží. Oblast působnosti střední Čechy, Vysočina. Popis činnosti: převážně práce v terénu, aktivní vyhledávání potencionálních zákazníků + péče o stávající. Vytváření cenových nabídek, zpracování objednávek, fakturace, archivace dokumentů. Účast na prezentačních akcích (veletrhy a výstavy). Aktivní spolupráce na tvorbě marketingové strategie firmy, pravidelný reporting včetně aktualizace situace na trhu. Požadujeme: Klademe důraz na velmi dobré vystupování, dobré komunikační dovednosti, spolehlivost a důslednost. Praxe v obchodní oblasti výhodou. Nabízíme: HPP, motivační mzdové ohodnocení, odměny za plnou docházku. Po zapracování možnost úpravy pracovní smlouvy na dobu neurčitou, další možnost kariérního růstu a vzdělávání v obchodních dovednostech.
Další nabídky práce Pelhřimov

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
25334220702 (Kontaktní pracoviště Pelhřimov)
Zaměstnavatel:
MEVA-TEC s.r.o.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace