Nabídka práce Servisní technik/konzultant -

S novou nabídkou práce Servisní technik/konzultant () v obci (okres Pelhřimov) přichází na pracovní trh ke dni 04.06.2021 firma - zaměstnavatel LUX Czech s.r.o. (27993141, ). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za (pružná pracovní doba) je přinejmenším 40000 Kč hrubého.


Další nabídky práce Pelhřimov

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Servisní technik/konzultant
Úvazek:
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
04.06.2021
Mzda:
40 000 až 60 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Hledáte stabilní pestrou práci v přátelském prostředí? Rádi mluvíte s lidmi a cestujete? Chcete rodinný život bez práce na směny? Tak pojďte pracovat k nám. Kdo jsme: Firma LUX již 120 let vytváří zdravé domácí prostředí. Zlepšujeme kvalitu života stále většího počtu lidí po celém světě, a to díky inovativním řešením pro čistý vzduch, čistou vodu a lepší vnitřní prostředí. Naše hodnoty jsou spolehlivost, pečlivost, přátelskost a především důvěryhodnost. Proč hledáme: Péče a dlouhodobá spokojenost našich zákazníků je pro nás důležitá. Proto aktuálně rozšiřujeme náš tým zákaznického servisu a hledáme kolegu, který nám pomůže pečovat o zákazníky z řad domácností. Co vás čeká: Jako servisní technik budete pravidelně navštěvovat naše zákazníky a provádět drobnou údržbu našich výrobků. Jako konzultant budete naše zákazníky učit je správně užívat naše výrobky, zjišťovat jejich potřeby a představovat nová inovativní řešení pro zajištění zdravé a čisté domácnosti. Pravidelné roční schůzky Vám zajistíme prostřednictvím našeho profesionálního call centra. Náplní Vaší práce bude především komunikace s našimi zákazníky, zajištění jejich spokojenosti a vytváření obchodních příležitostí pro naše obchodní zástupce. Požadujeme: - samostatnost a zodpovědnost - komunikační schopnosti a pozitivní vztah k zákazníkům - základní technické znalosti - řidičské oprávnění sk.B a ochotu cestovat - ochotu se učit novým věcem Nabízíme: - práci s kvalitními produkty mezinárodní firmy se 120ti letou historií - přátelskou, neformální a rodinnou atmosféru - vzdělávání s možností profesního růstu - firemní auto a mobilní telefon - slevy na výrobky značky LUX První kontakt telefonicky.
Další nabídky práce Pelhřimov

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Minimálně základní
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
21921840727 (Kontaktní pracoviště Jihlava)
Zaměstnavatel:
LUX Czech s.r.o.
Kontaktní osoba:
Martin Škabrada 702 023 547

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace