Nabídka práce distributor/ka reklamních letáků (pouze pro OZZ a OZP) -

S novou nabídkou práce distributor/ka reklamních letáků (pouze pro OZZ a OZP) () v obci (okres Havlíčkův Brod) přichází na pracovní trh ke dni 10.05.2022 firma - zaměstnavatel Česká distribuční a.s. (26791692, ). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za (jedna směna) je přinejmenším 4050 Kč hrubého.


Další nabídky práce Havlíčkův Brod

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
distributor/ka reklamních letáků (pouze pro OZZ a OZP)
Úvazek:
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.06.2022
Mzda:
4 050 až 8 100 Kč
Poznámka k nabídce práce:
svědomitost, zodpovědnost, zodpovědnost - místo výkonu práce dle místa bydliště uchazeče, flexibilní rozvržení práce dle svých potřeb - příjem letáků od dopravce a kontrola jejich počtu, příprava letáků k roznosu, roznos letáků ve svěřené lokalitě (s pomocí naší praktické tašky nebo vozíku na kolečkách) do poštovních nebo hromadných schránek či na odkladná místa, potvrzení ukončení roznosu e-mailem nebo telefonem - zkrácený úvazek na 10, 15 nebo 20 hodin týdně - prac. poměr na 6 měsíců s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.
Další nabídky práce Havlíčkův Brod

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
21576440702 (Kontaktní pracoviště Havlíčkův Brod)
Zaměstnavatel:
Česká distribuční a.s.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace