Nabídka práce obchodní zástupce -

S novou nabídkou práce obchodní zástupce () v obci (okres Pelhřimov) přichází na pracovní trh ke dni 22.02.2021 firma - zaměstnavatel Slimka s.r.o. (28080203, ). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za (jedna směna) je přinejmenším 40000 Kč hrubého.


Další nabídky práce Pelhřimov

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
obchodní zástupce
Úvazek:
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
22.02.2021
Mzda:
40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Z důvodu rozšiřování obchodního týmu hledáme nové kolegy pro vybrané okresy regionu kraje Královéhradeckého, Libereckého nebo Plzeňského a pro Vysočinu. Náplň práce: - prodej výrobků společnosti - získávání nových zákazníků - poradenství v oblasti výživy a kulinařiny - organizace marketingových aktivit pro naše zákazníky Požadujeme: - min. 1. rok praxe v přímém prodeji pozice obchodní zástupce - nadšení pro kvalitní potraviny a zájem být poradcem - samostatnost a zodpovědnost - řidičský průkaz sk. B. Nabízíme: - nadstandardní příjem bez stropu, pravidelné provize a bonusy z prodeje, speciální bonusy a motivace pro tým - služební vůz a telefon s paušálem i k soukromým účelům ( nováčci začínají na Škoda Fabia / senioři Škoda Octavia) - příležitosti k dalšímu rychlému kariérnímu růstu - dynamicky rosteme a budou vznikat nové seniorní pozice manažer pro klíčové zákazníky či area sales manažer - pravidelné vzdělávání v oblasti prodeje, poradenství a výživy, rekvalifikace pro oblast práce s masem, rybami či pečivem - nástup dle dohody Kontakt: e-mailem (zaslat strukturovaný životopis v ČJ), telefonicky ( Po-Pá: 8:00 - 15:00 hod.).
Další nabídky práce Pelhřimov

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
20853320737 (Kontaktní pracoviště Tábor)
Zaměstnavatel:
Slimka s.r.o.
Kontaktní osoba:
Karolína Zajícová 725 978 341 kancelar@farmarskepotravinyvelkoobchod.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace