Nabídka práce Řidič - servisní technik sk C -

S novou nabídkou práce Řidič - servisní technik sk C () v obci (okres Havlíčkův Brod) přichází na pracovní trh ke dni 01.12.2020 firma - zaměstnavatel TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. (49551655, ). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za (jedna směna) je přinejmenším 31000 Kč hrubého.


Další nabídky práce Havlíčkův Brod

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Řidič - servisní technik sk C
Úvazek:
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
02.12.2020
Mzda:
31 000 až 35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce: - doprava a instalace toaletních kabin a zařízení k zákazníkům - předání a seznámení zákazníků se zařízeními - důkladné provádění servisních prací Požadujeme: - řidičský průkaz C (nabízíme pomoc se získáním Profesního průkazu a s rozšířením o skupinu E) - praxe v řízení nákladního vozidla - vysoké pracovní nasazení - spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita, slušné vystupován Nabízíme: - systém zajímavých benefitů: 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na důchodové a životní pojištění, karta MultiSport, očkování proti hepatitidě, nadstandardní ochranné pracovní pomůcky, finanční bonusy v závislosti na dosažených výsledcích První kontakt e-mailem nebo telefonicky: 8.00 - 16.00 hodin.
Další nabídky práce Havlíčkův Brod

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Minimálně základní
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
20202760749 (Kontaktní pracoviště Jihlava)
Zaměstnavatel:
TOI TOI, sanitární systémy, s r.o.
Kontaktní osoba:
Věra Bumbová 383 133 410 bumbova@toitoi.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace