Nabídka práce Obsluha vrtací soupravy -

S novou nabídkou práce Obsluha vrtací soupravy () v obci (okres Pelhřimov) přichází na pracovní trh ke dni 08.10.2020 firma - zaměstnavatel Explosia a.s. (25291581, ). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za (jedna směna) je přinejmenším 25000 Kč hrubého.


Další nabídky práce Pelhřimov

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Obsluha vrtací soupravy
Úvazek:
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.11.2020
Mzda:
25 000 až 30 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce lomy na území ČR (např. Pardubicko, Ústecko-Orlicko, Krkonoše, Plzeňsko, Vysočina) Nástup možný IHNED. Náplň práce: Provádění vrtacích prací v lomech na území ČR Požadavky: Strojnický průkaz na lopatová pásová rypadla, strojnický průkaz pro vrtné soupravy pro skalní práce, řidičský průkaz sk. B, manuální zručnost, flexibilita, ochota cestovat, dobrý zdravotní stav, výpis z trestního rejstříku. Praxe je výhodou. Zaměstnanecké výhody: Odměny - čtvrtletní, roční, při pracovním a životním výročí, za doporučení nového zaměstnance 7 000 Kč, dovolená 5 týdnů, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění 800 Kč měsíčně, očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě, příspěvek na dětské aktivity, poukázky unišek, zvýhodněné ceny na lázněv Místo vhodné pro absolventy. První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Další nabídky práce Pelhřimov

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Minimálně základní
Dovednosti:
Obsluha stavebních strojů - lopatová rypadla, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
19866760703 (Kontaktní pracoviště Pardubice)
Zaměstnavatel:
Explosia a.s.
Kontaktní osoba:
Lucie Pošvářová 736 505 950 prace@explosia.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace